hebeschiebe kaldır sür sürme DOĞRAMA

KAPGA hebeschiebe sürme doğramA

     Kapga Hebeschiebe Kaldır Sür Doğrama Sistemleri; özellikle kapalı konumda da geniş görüş ve giriş çıkış alanına ihtiyaç duyulan yerlerde tercih edilen ve hareketli kanadın önce kaldırılıp daha sonra sabit kanadın üzerine kaydırılması ile açılıp kapanan yüksek izolasyonlu dekoratif, fonksiyonel cam kapama sistemleridir.
     Kapalı konumda iken de maksimum görüş alanı sağlamasının yanı sıra dış hava koşullarına karşı tam izolasyon sağlamasıyla da yüksek talep görmektedir. Bu nedenle kafe, restoran, kış bahçesi ve veranda çıkışlarında kullanılan en prestijli sistemlerin başında gelir.
     Kapga  Hebeschiebe Kaldır Sür Doğrama Sistemleri maksimum 3+3 olmak üzere 6 kanattan oluşabilir. Yaygın kullanım şekli 1 sabit 1 hareketli kanat olmakla beraber büyük ölçülerde bütün kanatların hareketli olarak kulanılması da mümkündür.
     Kapga  Hebeschiebe Kaldır Sür Doğrama Sistemlerimizde kullanılan parçalar uluslararası norm, standart ve sertifikalara sahiptir ve 2 yıl garanti kapsamındadır.

kapga hebeschiebe sürme doğrama bileşenleri

Hebeschiebe Kaldır Sür Doğrama

Camlar:Kullanılacak sistemin özelliklerine göre 36 mm e kadar olan bütün cam kombinasyolarıyla kullanılabilir. Talep edilmesi durumunda temperli, reflekte, karolajlı veya renkli cam kullanılabilir.
Profiller:Kullanılacak yerin özelliklerine uygun RAL kartela renkleri, eloksal ve ahşap desenli renk seçeneklerine boyanabilmektedir.Bu sayede yeni yapılan sürme sistemi mevcut mekanlarınızla kusursuz bir uyum yakalamaktadır.

Hebeschiebe Kaldır Sür Doğrama Uygulamaları

KAPGA hebeschiebe sürme doğrama teknik özellikleri

KAPALI İKEN GENİŞ GÖRÜŞ

PRATİK KULLANIM

TAM YALITIM

• 15,18,25 mm ısı polyamit yalıtım köprüsü.
• Kasa Derinliği: 125mm
• Kanat Derinliği: 55mm
• Kenet Derinliği: 125mm
• Profil Et Kalınlığı: 1,5-2mm
• Min. Cam Kalınlığı: 4mm