ROOLİNG ROOF SİSTEMLER

KAPGA rooling roof sistemler

     Kapga Rooling Roof Sistemleri güneş, yağmur gibi sebeplerle kullanamadığınız dış mekanlarınızda yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen ve bulunduğu mekânın işlevselliğini arttıran, tarz yaratan ve fonksiyonel kayar tavan kapama ve gölgelendirme sistemleridir.
     Tamamı kumanda sistemiyle otomatik kayan alüminyum paneller olarak açılır ve kapanır ve bu sayede kafe, restoran, otel, düğün salonu, teras, veranda gibi dış mekânınız dört mevsim boyunca konforlu, güvenli ve sağlam kullanılabilir hale dönüşür.
     Diğer tüm gölgelendirme sistemlerine göre oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü sistemlerdir.
     Tüm Rooling Roof Sistemlerinde kullanılan motor kontrol sistemleri uluslararası norm, standart ve sertifikalara sahiptir.
     Kullandığımız motor kontrol ünitelerinin markalarına göre 2 ile 5 yıl garanti süreleri mevcuttur.

kapga rooling roof Sistem elemanları

Taşıyıcı ve Çatı Paneller: Kapga Rooling Roof sistemlerinde taşıyıcı olarak alüminyum profil ve çatı olarak yine alüminyum paneller kullanılmakta olup kullanılacak yerin özelliklerine uygun RAL kartela renkleri, eloksal ve ahşap desenli renk seçeneklerine boyanabilmektedir.Bu sayede yeni yapılan sürme sistemi mevcut mekanlarınızla kusursuz bir uyum yakalamaktadır.

NEDEN KAPGA ROOLİNG ROOF SİSTEM?

GÜVENLİ

DAYANIKLI

UZUN ÖMÜRLÜ

ŞIK

 • Çatı malzemesinin de alüminyum olması nedeniyle ışık geçirgenligi sıfırdır. Bu nedenle maksimum koruma sağlar.
• Alüminyum çatı panelleri sayesinde son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
• Güneş ışınlarına karşı etkin bir koruma sağladığı için mekanlarınızı açık havada daha uzun süre kullanmanıza olanak verir.
• Çatı panellerinin istenilen tüm renklere boyanabilmesi nedeniyle çok daha estetik ve özgün tasarıma olanak verir.
• Üstün kaliteli, yerli veya ithal motor ve kumanda sistemi tercihlerinizle aradığınız keyifli mekan hayallerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlar.
• Motor ve kumanda sistemleri ile çalıştığından kolayca açılıp kapanma özelliğine sahiptir.