KIŞ BAhçesi cam çatı SİSTEMLERİ

KAPGA KIŞ BAhçesi cam çatı sistemleri

     Kapga Kış Bahçesi-Veranda Cam Çatı Sistemleri özellikle konutlarımızın dışındaki açık alanlardan daha uzun faydalanmak ve doğal yaşam ortamları yaratmak amacı ile kullanılan ideal, şık ve konforlu çatı kapama sistemleridir.
     Müstakil konutlarda ya da zemin dairelerde uygulanabildiği gibi çatı dairelerde de uygulanabilmektedir.
     Kış Bahçesi-Veranda Cam Çatı Sistemleri villa önü kapamalarda kullanılmanın yanı sıra, dört mevsim açık alanda müşteri ağırlama konusunda sıkıntı yaşayan kafe, restoran tarzı işletmeler için de son derece kullanışlı ve konforlu bir cam çatı sistem çözümüdür.
     Bütün kış bahçesi sistemlerinde dayanıklı, estetik, kaliteli alüminyum profil sistemleri kullanılmakta olup ısı camlar veya tek camlarda kırılmaya karşı dayanıklı temperli camlar kullanılmaktadır.
    Kullanılan sistem parçaları uluslararası standart, norm ve sertifikalara sahiptir ve 2 yıl garanti kapsamındadır. 

kapga KIŞ BAHÇESİ CAM ÇATI sistem elemanları:

Camlar: Kullanılan sistemin özelliğine göre ısı cam veya tekcam kullanılmakta olup bütün camlar kırılmaya karşı temperlenmektedir.
Profiller: Tüm Kış Bahçesi Cam Çatı sistemlerinde taşıyıcı olarak alüminyum profil malzeme kullanılmakta olup kullanılacak yerin özelliklerine uygun RAL kartela renkleri, eloksal ve ahşap desenli renk seçeneklerine boyanabilmektedir. Bu sayede yeni yapılan sürme sistemi mevcut mekanlarınızla kusursuz bir uyum yakalamaktadır.

kapga KIŞ BAHÇESİ CAM ÇATI SİSTEMLERİ

WG60 Yalıtımsız Cam Çatı

Kapga Yalıtımsız Kış Bahçesi Cam Çatı Sistemlerinde WG60 profil sistemi ve ve 8mm temperli cam kullanılır..Camlar genellikle şeffaf olmakla birlikte isteğe göre buzlu cam veya renkli cam da tercik edilebilir.

WG70 Isı Yalıtımlı Cam ÇAtı

Kapga Isı Yalıtımlı Kış Bahçesi Cam Çatı Sistemlerinde WG70 Thermo profil sistemi ve 20-29 mm aralığında tüm temperli cam seçenekleri kullanılabilir. Camlar genellikle şeffaf olmakla birlikte isteğe göre buzlu cam veya renkli cam da tercih edilebilir.

NEDEN KAPGA KIŞ BAHÇESİ CAM ÇATI SİSTEMLERİ?

4 mevsim

konforlu

güvenli

dekoratif

  • Mekanlarınızı yağmur, kar, gürültü, toz vb. kötü ortam koşullarından korur.
  • Ticari mekanlarda ortamlarınızı yağmur, kar gibi kötü hava koşullarından koruyarak dört mevsim müşteri ağırlamanızı kolaylaştırır.
  • Çatı profilleri arasında şeffaf cam kullanılmasından dolayı aydınlık ve ferahlık verir.
  • Sisteme dahil edilebilen aydınlatma sistemiyle gece kullanımlarında da oldukça konforlu ve estetikdir.
  • Cam çatı kullanılacak profiller yan kapamalarda kullanılacak sürme sistem profilleri ile aynı renge boyanabileceğinden kış bahçeniz birbiriyle kusursuz bir uyum sağlar. 
  • Isı yalıtımlı sistem sayesinde oldukça yüksek bir koruma sağlar.