OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR KAPILAR

KAPGA OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR KAPILAR

     Kapga Fotoselli Kayar Kapılar yoğun giriş çıkışın olduğu alışveriş ve iş merkezi, süpermarket, hipermarket, hastane, kamu binaları…. vb. yerlerde harekete duyarlı olarak açılıp kapanan estetik, fonksiyonel, dayanıklı ve güvenli otomatik kapı sistemleridir.
     Şık görünümü ile tercih edilmesinin yanı sıra güvenlik, performans ve konfor açısından da müşteri gereksinimlerine maksimum cevap vermektedir.
     Dar kapı açıklıklarında yan tarafa otomatik olarak açılan tek hareketli kanat olarak kullanılan Kapga Fotoselli Kayar Kapılar, geniş kapı açıklıklarında biri sabit biri hareketli çift kanat kullanılabilir. Üst tarafında bulunan sensörler aracılığıyla hareket algılanır ve hareket algılanır algılanmaz kanatlar yana kayarak açılır.
     Maksimum kanat sayısı 1 sabit 1 hareketli sağ, 1 sabit 1 hareketli sol olmak üzere 4 kanattır. Kanatlar profil çerçeveli olabileceği gibi sadece cam kanat olarak da kullanılabilir.

     800mm ile 3000mm aralığındaki geçiş boşluklarda ve güçlü modellerimizle 1x250kg ve 2x200kg kanat ağırlıklarını otomatik kapı ile çalıştırabiliriz.
     Fotoselli Kayar Kapılarımız tüm uluslar arası norm ve standartları karşılayan sertifikalara sahiptir. 2 yıl garanti kapsamındadır.

kapga OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR kapı sistem elemanları

Camlar: Kapga Fotoselli Kayar Kapılarımız profil çerçeveli olabileceği gibi tamamen cam kanatlı olarak da üretilebilir. Profil kasalı cam kanatlarda 4+4 lamine cam, profilsiz cam kanatlarda 10 mm temperli camlar kullanılmaktadır.

 Profil: Profilli kanatlarda alüminyum, pirinç, paslanmaz çelik malzeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu profiller kullanılacak yerin özelliklerine uygun RAL kartela renkleri, eloksal ve ahşap desenli renk seçeneklerine boyanabilmektedir.
     Binaların mimari yapılarına uygun olarak dizayn edilen fotoselli kapılar gereksinimlere bağlı olarak ekstra güçlü profillerle üretilebilir ve tüm modellere kaçış yolu güvenlik sistemleri ilave edilebilir.

kapga OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR kapı SİSTEMLERİ

     Kapga Fotoselli Kayar Kapılar kullanılacak alanın büyüklüğüne ve giriş çıkış insan yoğunluğuna göre 1 hareketli, 1 sabit 1 hareketli, 2 hareketli, 2 sabit iki hareketli olmak üzere maksimum 4 kanattan üretilmektedir. üretilmektedir. 

Fotoselli Kayar Kapı Çalışma Şekilleri

NEDEN KAPGA OTOMATİK FOTOSELLİ KAYAR KAPI?

HIZLI

KOLAY

GÜVENLİ

• İçerinin de otomatik olarak belirsiz periyotlarla temiz hava ile dolmasını sağladığı için de farklı bir avantaj sunmaktadır.
• Modüler sürücü ve profiller uzun ömürlü ve sessiz çalışmayı garanti eder.
• 65mm’ye kadar diğer üreticilerin profilleri de uygulanabilir.
• Kapga Fotoselli Kapı parçaları bir başka parça ile kolayca iletişim kurabilir bu diğer özelliklerin yanı sıra emniyetli kullanımı ve güvenliği artırır.
• Sürücünün teknolojisi sayesinde sensörler ve diğer bağlantıların durumlarının sürekli izlenmesi sağlanır.